Page content

Shooters Leeuwarden Populairste Nightlifecafe Noord Nederland

Shooters Leeuwarden Populairste Nightlifecafe Noord Nederland

In Noord Nederland werd er relatief weinig gestemd en daar sponnen de actieve deelnemers garen bij.  Shooters Leeuwarden won daardoor de populariteitsprijs van deze regiocategorie. Maar ook voor de plaatsen 2, 3 en 4 zou een Award dit jaar zeker haalbaar zijn geweest.

 

Ranking Populairste Nightlifecafe Noord Nederland

 BedrijfPlaatsFBStemTotaal
1ShootersLeeuwarden401858
2Drie GezustersGroningen263460
3Cafe De ZwetserEmmen364682
4Ocean41Groningen374784
5BasculeLeeuwarden7348121
6Bebida’sLeeuwarden12113134
7Eetcafe GroothuisEmmen7888166
8Grootcafe SwetserDrachten100110210
9De SwetserHeerenveen15796253
10Cafe Het FeestGroningen23441275

FB
Gemiddelde ranking in onze Facebook Top500 na 10 maandelijkse metingen. Metingen zijn gebaseerd op scores als omvang fanbase (paginalikes) betrokkenheid (reacties en likes op posts), effectiviteit & frequentie posts en de maandelijkse groei.
Stem Ranking op basis van het aantal behaalde stemmen (periode 15 sept t/m 1 okt)
Totaal Op basis van het het laagste puntentotaal en dus hoogste gemiddelde ranking
Laat een bericht achter!

Comment Section

0 reacties op “Shooters Leeuwarden Populairste Nightlifecafe Noord Nederland

Plaats een reactie


*


Klik gerust eens door onze categorieën heen: