Page content

Mondial Beek Populairste Club Zuid Nederland

Mondial Beek Populairste Club Zuid Nederland

Het is maar de vraag wie Mondial in Beek komend jaar gaat verslaan in deze regiocategorie. Voor de vierde keer op rij ging de club die op de zeer populaire zondagavond ook Duitse, Vlaamse en zelfs Franse bezoekers trekt, met de Award aan de haal. Metro Deurne en Time Out Gemert kwamen daar het dichtste bij.

 

Ranking Populairste Club Zuid Nederland

BedrijfPlaatsFBStemTotaal
1.MondialBeek12113
2.MetroDeurne383169
3.Time-OutGemert413879
4.Club FixTilburg11729146
5.El CorazonRoosendaal6979148
6.De HooizolderWestkapelle7181152
7.Kerkplein VenueBreda10364167
8.GraanbeursBreda8898186
9.Club XiEindhoven90100190
10De Lange HorstHorst115125240

 

FB Gemiddelde ranking in onze Facebook Top500 na 10 maandelijkse metingen. De metingen zijn gebaseerd op scores als omvang fanbase (paginalikes) betrokkenheid (reacties en likes op posts), effectiviteit en frequentie posts en de maandelijkse groei.
Stem Ranking op basis van het aantal behaalde stemmen (periode 15 september t/m 1 oktober)
Totaal Op basis van het het laagste puntentotaal en dus hoogste gemiddelde ranking

 

 

Laat een bericht achter!

Comment Section

0 reacties op “Mondial Beek Populairste Club Zuid Nederland

Plaats een reactie


*


Klik gerust eens door onze categorie├źn heen: