Page content

Fellini Enschede Populairste Nightlifecafe Midden Nederland 2017

Fellini Enschede Populairste Nightlifecafe Midden Nederland 2017

De scores in deze regiocategorie vallen een beetje tegen en dus zijn er voor alle bedrijven in deze regio volgend jaar volop kansen. Een uitzondering is Fellini Enschede die zowel op Facebook als het stemmen goede cijfers haalde. Het Vliegende Paard in Zwolle deed het vooral bij het stemmen goed, maar kan op het Facebookgebruik nog wel wat punten winnen.

 

Ranking Populairste Nightlifecafe Midden Nederland

 BedrijfPlaatsFBStemTotaal
1.FelliniEnschede392160
2.Het Vliegende PaardZwolle9312105
3.Men at WorkAlmere6070130
4.Bar-Dancing De KoetsZeist10840148
5.Aspen ValleyArnhem8492176
6.El SombreroNijmegen12057177
7.LoftArnhem9986185
8.PlazaArnhem95105200
9.Grand Cafe De VriendenUtrecht17135206
10Feestcafe De TijdDeventer16352215

 

FB Gemiddelde ranking in onze Facebook Top500 na 10 maandelijkse metingen. Metingen zijn gebaseerd op scores als omvang fanbase (paginalikes) betrokkenheid (reacties en likes op posts), effectiviteit & frequentie posts en de maandelijkse groei.
Stem Ranking op basis van het aantal behaalde stemmen (periode 15 sept t/m 1 okt)
Totaal Op basis van het het laagste puntentotaal en dus hoogste gemiddelde ranking

 

Laat een bericht achter!

Comment Section

0 reacties op “Fellini Enschede Populairste Nightlifecafe Midden Nederland 2017

Plaats een reactie


*


Klik gerust eens door onze categorieën heen: